O Ellephorii

Zaměříme se na make-up, pečující kosmetiku, vlasy, pokožku, nehty, anti-aging i wellbeing. Dozvíte se, jak pečovat nejen o tělo, ale i o duši, abyste byli krásní a cítili se báječně.

Make-up

Nejnovější trendy v líčení

Do programu pro vás připravujeme: 

Představíme přirozené líčení laskavé k přírodě. Objevíme správný odstín make upu pro přirozený vzhled a "Red Carpet look", který vydrží. Věnovat se budeme i fenoménu multilíčidel.

WEB_hires__21052
WEB_hires__21477

Vlasy

Péče i styling

Do programu pro vás připravujeme: 

Dozvíte se, jak správně pečovat o vlasy, abychom se stále cítily jako čerstvě od kadeřníka, jak předcházet poškození a čemu se vyvarovat při každodenní rutině. Vyslechnete si, jak vylepšit (a neničit) krásu která již existuje a jak vytvořit dokonale nedokonalý účes. Proniknete do tajů coloringu (barvení a tónování vlasů)

 

Skincare

Zdravá a zářivá pleť

Do programu pro vás připravujeme: 

Význam minimal beauty, aktivní látky a inovace v kosmetice, péče o oční okolí, zdravý kožní mikrobiom, co obnáší lokální tvorba kvalitní kosmetiky v současné době atd. 

Naši partneři budou mít další zajímavé aktivity na svých stáncích: např. diagnostika, poradentsví, vzorečky.

WEB_hires__21536
Web_hires__20943

Wellbeing

Jak se cítit báječně?

Do programu pro vás připravujeme: 

obličejová jóga, body positivity, potravinové doplňky, výživa jako prevence, přirozené stárnutí, aromaterapie, pitný režim, ženský biohacking a mnoho dalších témat.

 

Vůně & nehty

Do programu pro vás připravujeme: Zajímavosti ze světa parfémů, Nail Art trendy s OPI atd.

hires__21376

Máte už svoji vstupenku?

Zavrit menu ikona
Prosím, vložte kód
Zavrit menu ikona

Byli jste automaticky odhlášeni z důvodu přihlášení jiného uživatele se stejným kódem. Pro vstup do přenosu je potřeba opětovně se přihlásit.